04. 02. 2020. nhorvat
Novosti škole
3. veljače ove godine održano međuškolsko natjecanje u odbojci.

Jučer, 3. veljače održano je  u Osnovnoj školi Ljubeščica međuškolsko natjecanje u odbojci. Natjecale su se ženske i muške ekipe škola s područja Novog Marofa. Našu školu predstavljala je muška ekipa koja se izborila za odlično drugo mjesto. Mentor učenika je učitelj TZK Janko Gušić.

Čestitke cijeloj ekipi na borbenosti i sportskom duhu!

1

Podijeli