05. 06. 2022. nhorvat
Novosti škole
Roditelji
U četvrtak, 2. lipnja upisana nova generacija učenika u našu školu.

Na području naše Općine nema vrtića, već je pri školi organiziran program predškole u trajanju od 250 sati godišnje. 15-ero djece marljivo je tijekom godine polazilo program kojeg je vodila magistra primarnog obrazovanja Ines Šoštarić.  Cjelokupni program završen je 2. lipnja. Tom prigodom djeca su svoje roditelje iznenadila recitacijama, pjesmom i plesom. Veselim nastupom izmamili su nam svima osmijeh na lice, a posebno svojim roditeljima koji su brižno pratili njihov nastup. Prigodnim riječima zahvale roditelji su se na kraju priredbe zahvalili voditeljici programa za cjelogodišnji trud i rad.

Dragi naši prvaši, želimo vam lijepo i opuštajuće ljeto i sretan početak školovanja u našoj školi!

Ravnateljica: Nada Horvat

12345

Podijeli