17. 12. 2020. editor
Novosti škole
Roditelji
Dragi roditelji koji imate Facebook stranicu, podržite rad naših učenika na natjecanju Čarolija Božića.

Članovi naše Učeničke zadruge ove godine okušali su se u jednoj novoj tehnici stvaralaštva – upotrebi lemilice na šperploči. Nastale su maštovite i unikatne slike.  Božičnom slikom-čestitkom Učenička zadruga prijavila se i na natjecanje  „Božićna čarolija“ koje je organizirala Srednja škola Novi Marof. Stoga vas pozivamo da vašim glasom- lajkom, smajlićem ili srcem – podržite trud i rad naših učenika. Posebno mislimo da učenici zaslužuju podršku jer svaka ta slika ima i humanitarnu vrijednost. Naime, budući da uvijek volimo da sve naše aktivnosti imaju više dimenzija razvoja mladih i ovaj puta smo željeli da slike koje su učenici izradili nekoga i razvesele. Tako smo ove godine više od 25 unikatnih slika – Božićnih čestitaka darovali Crvenom križu Novi Marof koji ih je, zajedno sa njihovim Božićnim paketima podijelio socijalno najugroženijima  s područja bivše Općine Novi Marof, a jedan dio naših slika dobili su i mještani naše Općine.  Glasovanje se odvija isključivo putem Facebooka pa vas molimo za  podršku.Glasati možete na  facebook stranici: Srednje škole Novi Marof : https://www.facebook.com/ssnm.hr. Hvala vam svima!

1

Podijeli